تجلی تجارت مهراندیش

درباره سایت

وب سایت تجلی تجارت مهراندیش بر اساس استانداردهای روز طراحی شده است. در طراحی سایت استانداردهای گوناگون این حوزه در نظر گرفته شده است. 

بهینه شده برای محیط زیست

وب سایت تجلی تجارت مهراندیش بر اساس استانداردهای روز طراحی شده است و آلایندگی بسیار پایینی دارد. تنها 0.33 گرم دی اکسید کربن برای باز شدن هر صفحه تولید می شود که بهینه تر از 78% وب سایت ها است.

برای مشاهده گزارش کامل مربوط به آلایندگی وب سایت تجلی تجارت مهر اندیش اینجا کلیک کنید.

websitecarbon matrading.ir

بهینه شده برای تجربه کاربری

وب سایت تجلی تجارت برای بهبود تجربه کاربری از ساختار مسطح، و طراحی ساده استفاده می کند. ضمن اینکه سرعت بارگذاری سایت بهینه شده، تا زمان انتظار کاربران در باز شدن سایت به حداقل برسد. با اینکه این بهینه سازی ها نتیجه مطلوبی بر روی سئو و به طور خاص سئوی فنی سایت دارد، اما هدف از انجام آنها بهینه سازی تجربه کاربری بوده است. این بهینه سازی توسط تیم نهنگ کامپیوتر انجام شده است.

بهینه شده برای دسترسی پذیری بهتر

جهت بهینه سازی معیارهای دسترسی پذیری، که در راستای قابل استفاده شدن سایت برای همه گروه هاست، تیم نهنگ کامپیوتر بر پایه استاندارد WCAG2 بهینه سازی ها را انجام داده که از طریق وب سایت WEBAIM قابل بررسی و مشاهده است.

بهینه شده برای سئوی درون صفحه ای

ملاک های بسیاری برای سئو وجود دارند، از جمله سئوی درون صفحه ای، سئوی خارج از سایت، سئوی محلی، سئوی فنی، و سئوی مدرن. تیم نهنگ کامپیوتر دز طراحی این سایت جنبه های درون صفحه ای و فنی را پوشش داده است که شامل بهینه سازی صفحات داخلی سایت در ارتباط با کلمه کلیدی کانونی خاص هستند.

بهینه شده برای سئوی فنی

وب سایت تجلی تجارت مهر اندیش برای سئوی فنی به شکل خوبی بهینه شده است. سئوی فنی فرایندی است که در آن مطمئن می شویم که وب سایت ما نیازمندی های فنی لازم موتورهای جستجو، برای بهبود جستجوی ارگانیک را دارد. یکی از جنبه های سئوی فنی سرعت بارگذاری سایت است. وب سایت تجلی تجارت مهراندیش سرعت بارگذاری پایین تر از 1.5 ثانیه در استفاده از اینترنت 4G و اینترنت های ADSL خانگی دارد.